| prepy a întrebat:

Mi sa adresat mereu intrebarea asta si nu am stiut ce sa raspund : De ce femeile nu merg niciodata singure la WC? ce parere aveti? thinking

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai hai sa iti dau mai multe exemple:

ca sa nu se plictiseasca...tongue
nare cine sa le tina chilotiilaughing
sa nu cada in wclaughing
Ca sa spuna cuiva povesti cat timp sta pe wcchatterbox
Sa le tina cineva usa daca nu se inchide
Ca sa aiba cine sa vorbeasca cu ele si sa fie in siguranta! Daca intra un bou peste ele?!
Au vreun handicap si nu pot deplasa singuresad
Unora le e frica sa stea singure mai ales daca e o incapere mai mica pot avea claustrofobie si macar sa vorbeasca cu cineva sa se simta in siguranta
Ori au nevoie de cineva sa le tina geanta...
Unele au nevoie de ajutor ca sa se dezbracehee hee
Unora le e frica de wc.ca mai sunt din alea cu gaura ca la taralaughing
tongue

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Pentru:
~ a nu ne plictisilaughing
~ a nu confunda baia fetelor cu cea a baietilor(de multe ori mi se intampla asta) laughing
~sa mai "bagam" cate o barfa
~etc.

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La WC toti mergem singuri. Dar uneori, in locuri publice, dsoara vrea sa ii tii niste lucruri cat timp rezolva treaba sau sa barfeasca un pic cu o vecina de la masa.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Intrebarea ta ridica intrebari asupra feminitatii mele: merg numai singura la baie!

| asdgfhresry a răspuns:

Iti zic eu.laughing Nevoie de companie. Unele merg cu prietenele sa le tina de urat, altele merg cu baietii sa le tina usa laughing. Daca se duc la baie la scoala si au oglinda, se duce una sa isi faca nevoile, alta sa se uite in oglinda. Si in plus daca stau singure pe tron, se plictisesc nu-i asa?

Oricum nici eu nu le prea inteleg laughing desi sunt fata. Eu daca am nevoie la baie, ma duc naibii singura.

| cosima11 a răspuns:

Pentru ca noua fetelor nu ne place sa mergem singure.nu stiu sigur sa-ti spun de cehee hee. cu inca o prietena parca ne simtim mai in sigurantzathinking

| crystyanr a răspuns:

Ai auzit de cuvantu "Lesby„?

| prepy explică:

Eu una merg mereu cu cineva la baie atunci cand sunt intr-un bar, nu stiu dc dar poate ca mie urat sa merg intr-o incapere sa se uite toata lumea la mine...suntem remarcate mai repede daca sunte'm doua, ne place sa barfim vreun bunoc laughing de la masa sau cat de urata e prietena fostului, mersi mult acum o sa tin o teorie intreaba despre:de ce merg fatele cae doua la baielaughing