| TheLoveDoctor a întrebat:

De ce femeile nu merg niciodata singure la WC?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Mai merg si singure. dar de ce sa nu mearga cu alta fata.sa ii tina usa la baie cat face pisulet.sau sa ii mai povesteasca ce a facut aseara cand a fost in club.sau poate sa o ajute sa se macheze.
E una din chestiile care se pot face doar intre femei.
Nu ai sa vezi niciodata un barbat ca ii cere unui altuia sa mearga cu el la WC.bineinteles mai sunt si exceptii.sad

| rittaciobanu a răspuns:

Chiar asa? poate intr un restaurant mai deochiat se tem de domnii bauti, dar chiar asa? poate tu nu mergi sg.