| kidu_2842 a întrebat:

Mi se pare ca ma ingras din ce in ce mai mult si ceea ce mi se pare ciudat este ca pun mult pe fund si nu`mi place...care stiti niste exerctitii pentru fese? Si apropo fetele, daca o stiti din proprie experienta a functionat? si daca da, in cat timp? P. S Fundita... plzz dati`mi niste sfaturi :X

1 răspuns:
| roberta_3262 a răspuns:

Ar trebui sa faci sport. dar vreau sa spun "foarte mult sport"...de ex. poti sa alergi in fiecare seara si dimineaza, sa faci abdomene si fooaarrrtttee multa miscare adica sa nu stai numai in casa.ar trebui sa petreci vreo 3 ore afara facand sport pe zi si rezultatele vor aparea dupa o luna-2 max. Sper ca te-am ajutat cu ceva si daca tu esti in poza esti dragutasmug