| AndreLuiz a întrebat:

O profeasoara tanara de la inceputul anului ma tot baga in seama, am dat un test si la spus primul desii sunt ultima la catalog. Intr-o zi eram trista si ea a venit la mine si m-a intrebat de ce sunt trista.Si s-a apropiat de mine m-a mangaiat pe obraz si mi-a spus ca sunt prea frumoasa sa fiu trista dupa ora noastra ma mai intrebat daca sunt bine. Oare are sentimente pentru mine, sau doar ii place de mine, ea nu are copii si numai cu mine se poarta asa

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Doar ii place de tine

| GdX a răspuns:

Aceeasi intrebare o pune si mama si fiica? Sau care e treaba? Fiica foloseste contul mamei?