| coryna1997 a întrebat:

Mia placut d un baiat d la clasa a 8 a si m-am dus sa vb cu el si nu am dat atentie la nimeni iar o colega d a lui mi-a zis ca unui alt baiat ii place de mine...eu nu il stiu iar azi a venit in parc cu un alt baiat dar tot nu i-am retinut mutra adica nu m-am uitat la el si am vb cu el pe mess si zice ca ii place de mine si maine sa ne intalnim sa ne vedem am o mare dilema da il pup cand vine sau nu?laughingscuze pentru o poveste asa luna si o intrebare asa micalaughingIar aseara cand am vorbit cu el a zis ca ma iubestehappy

Răspuns Câştigător
| betty08 a răspuns:

laughingPei depinde unde si cum vrei sa il pupilaughingSarut sau pupic asa prietenestelaughing? 1. Daca incearca sa te sarute si ti se pare simptic si nu ai nicio retinere, accepta sarutul 2. Daca te pupa pe obraz prieteneste baiatul e ok si chiar ii place de tine. laughing Daca ar incerca te sarute din prima...ar fi ceva putred la mijloc tongue Oricum bafta la intalnirelaughingSi PASTE FERICIT :X

1 răspuns:
| razvix a răspuns:

Pai ai putea sa-i explici ca tie iti place de altcineva si asa va intelege