| ancutzachryss98 a întrebat:

Mia placut foarte mult de un baiat, si dupa cateva luni neam combinat si acum ca suntem impreuna... pur si sipmlu nu mai simt nimic pentru el... ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Naspa situatie.e cel mai bine sa-i spui in fata asta, nu lungi relatia daca nu mai simti nimic pentru el.

| L33thaLL a răspuns:

I say good bye

| niko_2806 a răspuns:

Pai cel.mai bine e.sa ii spui baiatului respectiv in fata.ca nu il mai placi.sad.nah el va intelege. poaTe va trece cu greu.Dar nah in viata mai si piezii.SucCes.pup:*.Sper ca te-am ajutat.

| PrintsessKa a răspuns:

E clar aici ca trebuie sa vb cu el.sai lamuresti, pentru ca tu iti alegi viitorul si nu cred ca e normal sa fii cu un baiat pe care nu mai simti nimic pentru el...chiar si daca te iubeste(gaseste o metoda sa intealaga).dar mai intai ghindeste-te la tine pentru ca tu iti traiesti viata ta si nu altii.asculta-ti inima.