| xXAnGeLXx a întrebat:

Miam pus o imagine nou, desi eu nu o vad, imi arata ca si cum nu as avea nici o imagine la profil :| Voi o vedeti? Poza de la profil e asta :
http://i.imgur.com/Idc7N.gif
Mam gandit ca sunt prea multe profiluri cu oaia multicolora care topaie

8 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Da, se vede foarte bine. Dar poza pe care ne-ai aratat-o are extensia ". gif", deci e poza animata. Cea de la profilul tau e cam paralizata laughinglaughinglaughing
Dar da, in rest se vede absolut OK!

| aniiledha a răspuns:

Da se vede da nu e miscatoarehappy adica sta nemiscatathinking

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, si e super tare! doar ca sta nemiscata cand pui intrebarile, dar la profil se misca:X!

| JustMeBăi a răspuns:

Pai poza aia are format. gif. Aia de la avatarul tau sta nemiscata, deci cred ca e. jpeg sau. img. Alte gif'uri mergeau pe TPU, dar asta cred ca e prea mare, sau nu stiu. happy

| JustMeBăi a răspuns:

Revin, doar cand intri pe profil, sau dai raspunsuri, poza se va misca(*. gif).

| JustMeBăi a răspuns:

Revin, doar cand intri pe profil sau dai raspunsuri se va misca(*. gif).happy

| JustMeBăi a răspuns:

Scuze pentru dubla postarelaughing

| catalina_8997 a răspuns:

Da se vede e aceeasi imagine doar ca nu se misca.