| Helpmeeveryday a întrebat:

"Mica, mica dar ridica"
La ce se refera expresia asta?
O aud toata ziua de la o singura persoanalaughing

Multumesc anticipta!:*

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

La organul genital

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E o prostie din popor. Poate avea 2 intelesuri tampite. Una din ele e ca fata e mica dar ridica, te gandesti tu ce. Cealalta e ca chestia e mica dar ridica asteptarile. Oricum povesti, prostii.Bafta!

| Alecs_2170 a răspuns:

Chiar trebuie sa. ti zicem noi ce inseamna?

laughing

| Helpmeeveryday explică:

Da, chiar trebuie!

| s8tan a răspuns:

laughing) In primul rand trebuie sa specifici daca are tenta sexuala. daca da, atunci noi barbatii (poate nu toti) o folosim atunci cand o domnisoara este mica de statura dar foarte SEXY. Astfel in ciuda faptului ca dsoara este mica, ne excita, tongue "ridica", provoaca o erectie. Daca nu are tenta sexuala, altfel nu stiu ce inseamna laughing))