| iwannabeperfect a întrebat:

La ce se refera expresia "are atitudine" ( cand spui despre o persoana)?

6 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Inseamna ca e o persoana sigura pe ea si invincibila.

| NemNUZ a răspuns (pentru Madayna):

Nimeni nu e invincibil happy

| NemNUZ a răspuns:

Isi exprima liber punctul de vedere.
Face ceva in legatura cu problema ( are atitudine )

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Sa ai atitudine inseamna sa fii sigur pe tine si sa ai incredere in tine.

| biosh97 a răspuns:

In general lumea spune asta cand se cearta cu cineva si acea persoana se enerveaza. Spun asta doar sa o enerveze mai tare.
Unii mai spun asta si legat de o persoana cu fite, persoana care isi da aere(care se crede ce nu e).

| helpmetpu a răspuns:

Sa ai atitudine inseamna intai si intai sa te respecti pe tine