| anonim_4396 a întrebat:

Mie de vreo 4 ani nu mi-au mai crescut sanii deloc.acum am 16 si am sanii unei fetite de 11 ani. stiu ca mai e timp, ca sunt in crestere, dar cunosc cazuri in care nu au mai crescut deloc. pot ajuta la proces cumva? (masaj...etc)?

7 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Bine ca totusi ai sani...adica stiu fete care la 11 ani sunt plate. Din moment ce tu zici ca ai sani ca de 11 ani e mai bine decat deloc. Incearca tinctura de marar de la plafar, poate are efect la tine. Oricum, faza cu sexul nu merita incercata doar pentru a vedea efectul asupra sanilor.

| sTeFaN. a răspuns:

Pot trece pe la tine daca e vb de dragostebatting eyelashes poate iti cresc sanii... daca nu iti pui silicoane!

| uzzi92 a răspuns:

Sexul parca da drumu la crestere thinking nu stiu sigur... asa am auzit de pe la fete... nu tias recomanda totusi sa faci dragoste doar pentru asta (in cazul in care nu ai facut deja)

| 1968 a răspuns:

Ai rabdare, de ce sa te mutilezi singura...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca sanii cresc destul de mult inainte sa-ti vina ciclul. mie mi-a venit la 10 ani...are legatura?

| johanna a răspuns:

Mai ai timphappy...si nu trebuie sa disperi pentru chestia asta pentru ca daca un baiat te place te place pentru ceea ce esti nu pentru sanii tai.incearca sa te apreciezi asa cum estihappy

| baiatu86 a răspuns:

Va veni timpul lor sa creasca. dar nu fi complexata ca sunt frumosi si daca sunt micuti.