| LecsaaAlexXaaa a întrebat:

big grin Aici Lecsa happy Am si eu o intrebare si va-s ruga frumos sa nu faceti misto de mine sad ca eu vorbesc serios.
Am 15 ani si am sanii unei fetite de clasa a 4 a mi-a venit menstruatia de un an si 4 luni si nu au mai crescut deloc crying, eu sunt complexata din aceasta cauza sad pentru ca fetele de la mine din clasa au sanii mult mai mari stiu ca ei cresc pana la 18 ani dar ai mei numai vor sa creasca deloc sad si in plus sunt foarte moi si nu stiu ce sa mai fac crying.

Astept raspunsurile voastre! kiss

Fundita kiss + vot! love struck

12 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Aaa, sunt frumosi si asa?
wtf. ce tot zic eu.
sa fim serios fii tu asa naturala si vei avea de castigat

| kittyshor a răspuns:

Lecsa... linisteste-te te rog laughing..nu te mai agita...vei crestepana la 18 ani..si tu si sanii tai..practic tu iti vei lua formele dupa ce iti incepi viata sexuala, darnu ti-o incepe doar sa prinzi forme, te rog! laughing vei vedea ca fei fi un om normal si tu, sanii pot sa-ti creasca dintr-o data, chiar daca stopeaza in crestere mai mult timp laughing. mie la 20 de ani mi-or crescut..nu te mai agita happy inca esti in formare..si gandeste-te ca daca ai ava sani mari, dupa ce vei avea un bebe iti vor fi pana la buric laughing). stiu ca asta e un complex la fetele de 14-15 ani, am trecut si eu prin asta, dar pana la urma, cine te place, te place asa cum esti happy big grin ia-ti sutien push-up..pana iti cresc big grin laughing) succes :*

| mat31new a răspuns:

De ce va bateti joc de fata. fa-ti un iubit pentru ca e chestie de hormoni si daca esti intr-o relatie atunci hormonii o sa fie atrasi sexual si o sa iti creasca sanii (nu trebuie sa faci sex!). daca ai deja iubit, asteapta. eu am o verisoara care la 18 ani avea sanii foarte mici si a gasit un baiat care o iubeste si se casatoresc. iti spun eu, fetele care nu au sanii mari au cur foarte frumos.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu fi complexata, te poti cupla oricand cu un baiat cu puta mica happy

| RetardedRacoons a răspuns:

PS: Daca nu stii unde poti gasi un baiat cu puta mica ti-l recomand pe IULY991 de mai sus.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Intai la clasa a 4-a sunt fete care au sani mari. asa si dupa aceea du-te la un medic care il lauda lumea insa sa nu-ti fie jena sa vorbesti cu el\ea. (ma refer la medic)

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Inca un lucru: sa nu le bagi in seama pe celelalte poate in viitor vei avea un piept mai frumos

| loveyourkiss a răspuns:

Eu am tot 15 ani si pot sa zic ca stau destul de bine la capitolul acesta. Depinde si de ce inaltime/greutate ai si incearca sa nu-ti speli sanii cu apa fierbinte ci sa alternezi apa rece cu calda, iar la final dau un jet de apa rece si maseaza-i (ajuta la circulatia sangelui) si incearca sa faci exercitiile astea http://www.taebospecial.ro/ele/ptsani/pentrusani.html ajuta, ii face mai rigizi, daca ai is ca sunt moi. Nu uita ca la exercitiile fizice trebuie sa faci la inceput mai putine, apio feci pana simti ca arzi, ca nu mai poti, deoarece atuncii muschiul se rupe si se reataseaza si rupandu-se si reatasandu-se de mai multe ori incepe sa creasca.

P. S. Sa nu asculti sfaturi de genu 'freacate cu usturoi sau marar' ca sunt doar niste prostii.

Si mai este varianta sa faci un copil ceea ce nu cred ca iti doresti asa ca singura varianta e cea de mai sus.

Sper sa reusesti!

Succes :*:*:*

| IULY991 a răspuns:

Poi exista 2 metode prin care ii faci sa creasca:
1. iti trebuie antrenament (de sex)
2. implanturi de silicon (dar daca se sparg risti sa mori)

Ti-o recomand pe prima, daca vrei te si ajut (glumeam laughing ). Funda?

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns (pentru IULY991):

Implanturile sunt niste rahaturi si eu as alege-o pe prima