| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Mie imi place de o fata. Iar ea nu prea cred ca ma place. Ce pot sa fac in asa fel incat sa ma placa si pe mine mai mult si sa vorbim mai des big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tu primul pas. Poate ea se asteapta din partea ta s-o abordezi.Fai complimente,invit-o in oras, cerei id de mess, afla mai multe despre ea chiar de la dansa.Asteapta un moment in care s-o prinzi fara prietenele ei si vorbiti mai apropiat unul de altul dupa care sarut-o! Ii va placea chiar daca pe moment se va feri sa-ti zica.N-ai de unde sa stii ca ea nu te place.Eu sunt fata si sunt pusa in situatia ta si mi-as dori sa stiu ca baiatul pe care il plac sa ma placa si el. Mici avansuri nu strica:d

2 răspunsuri:
| cristina_6311 a răspuns:

Atata timp cat ii arati asta si esti mereu amabil cu ea ai sa o cuceresti.invit'o la plimbare. oferate sa o ajuti mereu si sa o apreciezi mult.crede'ma k mergehappysucces

| BoLf a răspuns:

Hi...incearca sa te bagi cu ea in seama si usor usor "sa te dai la ea"
dar nu brutal! Vorbe frumoase dulci si etc big grin...Sau ii spui pur si simplu daca vrea ca voi doi sa fiti amici tongue...SIMPLU