| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Imi place de o fata, iar ei nu ii place de mine. Cum as putea face in asa fel incat sa ma placa si ea, sa vorbim mereu... Funda Logic!

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Nu poti face o fata sa te placa.sau de fapt pori,dar e foarte greu
Poarta-te frumos cu ea,fa-i un cadou, spune glume, fetele adora asta(stiu pentru ca sunt fatarolling on the floor
Noroc!

4 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

O poti cuceri cu o conversatie spumoasa si simtul umorului.
n-o sa mai poti scapa de ea...

| Catalyn13Barcelona explică (pentru danielcretu1980):

Adica cam cum ca nu prea inteleg? big grin

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Exerseaza si vei fi bun. asta e.

| Captive a răspuns:

Fetele adora sa li se faca cadouri...
Deci un micut cadou acolo nu strica.
Si spune-i daca e cu prietenele[si tu esti mai timid] ca vrei sa vorbiti,ii dai cadoul si ii faci multe complimente, apoi o intrebi ea ce crede despre tine.Dar sa fiti doar voi doi.
Sau o poti scoate in oras, la film etc.
Sper ca ti-am fost de foloskiss