| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Mie imi place de o fata si am 13 ani. La scoala cand iese ea in pauze si vorbesc cu ea, nu stiu cum sa zic dar ma cam intimidez. Ce pot sa fac ca sa nu ma mai intimidez cand vorbesc cu ea? Funda pentru raspunsul care mi-a folosit big grin

Răspuns Câştigător
| roxana_8587 a răspuns:

Pai prima si prima data o ajuti la ce probleme are ea apoi o tragi intr-un colt si uh ii spui ca e simpaica si daca se poate sa ii spui ca-ti place de ea si ca vrei sa stai de ea si o pupi pe obraz

4 răspunsuri:
| AfroBă a răspuns:

Fa-ti curaj si zi daca vrea sa fie cu tine, dar nu asa direct!

| nooooc a răspuns:

La 13 ani ar trebui sa ia alte aspiratii si altceva in cap, nu fete mucosule

| Catalyn13Barcelona explică (pentru nooooc):

Vezi pe cine faci mucos` angry

| roxana_8587 a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Pai prima si prima data o ajuti la ce probleme are ea apoi o tragi intr-un colt si uh ii spui ca e simpaica si daca se poate sa ii spui ca-ti place de ea si ca vrei sa stai de ea si o pupi pe obraz

| Florin1985 a răspuns:

Nu stiu d'astea big grin. apropo, mara, esti o...