| Fotin_Alexandru_1995 a întrebat:

Mie imi place de o fata... si nu stiu cum sa ii spui ca imi place de ea, am nevoie da ajutor va rog niste sfaturi serioase. Multumesc.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Baga-te in seama, vorbeste cu ea. Iesi cu ea pe afara, prin parcuri, prin alte parti. Cand gasesti momentul oportun, spune-i intentiile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie să-i spui, arată-i prin gesturi mici. fetele își dau seama happy

| justadream94 a răspuns:

Incepe sa vorbesti cu ea orice prostie..despre vreme,, scoala, bani, oameni.ce vrei tu. orice ce te apropie de ea. dupa invit-o la un suc si incet incet o sa inteleaga.

| Rainmaker a răspuns:

Salut Alex!
Nu trebuie "sa-i spui". Determin-o sa inteleaga singura.Fii politicos, arata-te preocupat de preocuparile ei, incearca sa-i vorbesti cat mai mult si numai despre ce crezi ca i-ar placea ei sa auda si o sa-si dea singura seama. Femeile au o intuitie foarte dezvoltata.Bafta!