| amyyk a întrebat:

Mie imi place kubeti si acum de cand e concursul mi-am luat cateva pungi si nu gasesc codul deloc. poate nu am stiut unde sa caut? am desfacut punga de tot si nu era nici in interior.se poate sa fie pungi care sa nu aiba codul? daca stiti unde se gaseste imi puteti spune si mie, chiar vreau sa particip

2 răspunsuri:
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Hey~! buna! daca vrei sa gasesti codul trebuie sa-ti iei o punga cu eticheta asta pe ea http://www.google.ro/......tp?/imgres funda?

| daBăliu a răspuns:

Nu exista niciun cod in interiorul pungilor kubeti, au facut concursul special ca sa-i faca pe oameni sa cumpere