| MyName_4993 a întrebat:

Miercuri pe 9 iunie am dirigentia festiva si fiecare elev trebuie sa spuna cate ceva despre un profesor. Eu am de facut pentru profesorul de tehnologie, el este foarte amuzant, deschis la minte deci este un profesor pe care nu il poti uita. Puteti sa-mi dati niste idei sau site-uri pentru un discurs sau o poezie pentru el va rog happyMULTUMESC

1 răspuns:
| Frozen a răspuns:

Si eu sunt in faza asta, eu am scrisi despre intamplarile adevarate din acesti ani, ce m-a marcat pe mine ce a facut el cum a fost el...