| selena_5077 a întrebat:

Miley Cyrus are silicoane?

12 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Miley Cyrus a marturisit intr-un interviu ca asteapta cu nerabdare varsta majoratului pentru… a-si pune silicoane.
Miley spune ca este hotarata sa faca acest pas pentru a lasa in urma adolescenta si pentru a deschide un nou capitol in cariera sa muzicala.
Totusi, pentru a nu-si dezamagi fanii, Miley a promis ca inainte de a-si opera sanii sa faca un sondaj printre acestia.
"Daca ei vor spune sa nu-mi pun silicoane, poate ca am sa ma mai gandesc", a spus tanara solista, care a recunoscut ca tine extrem de mult la fanii sai.

Sursa : myidol.ro

| RoxAnana a răspuns:

Nu are tu chiar nu vezi?laughing

| BellsC a răspuns:

Nu credwinking

| Mao a răspuns:

Numai ea stie asta.

| Lluvia a răspuns:

laughing nici majora nu e mai cum sa aiba silicoane?straight face

| yodeni a răspuns:

Mai puneti si voi pana pe o revista frate lol ca nu are

| Funditsa a răspuns:

Nu are. Are extensii in par.

| teo3D a răspuns:

Miley cyrius a declarat in revistat popcorn ca nu are de gand sa-si puna silicoane si ca viata ei privata nu ar trebui sa intereseze fanii. Oriqum ar face o mare greseala daca siar pune silicoanelaughing

| ChishyyAlle a răspuns:

Sall selena! ma bucur sa te ajut din nou! miley cyrus nu are silicoane! te ajut intodeauna!

| maricx a răspuns:

Nu are.si ca sa stiti si voi a bagat film pe net despre asta...si a zis clar ca nu are...

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu arewinking

| aumih16 a răspuns:

Silicoane nu cred si oricum ar arata ca naiba si cu buzele alea umflate nasol n-ar mai placea la nimeni serios!