| mileyselydemy a întrebat:

Miley sau Selena? De ce?

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Tweety, pentru că este mai galbenă.batting eyelashes

| blueangel99 a răspuns:

Selena Gomez.
De ce?
Păi îmi plac cântecele ei (mai ales,, love u like a love song)

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu o aleg pe Selena pentru ca e mai frumos si mai talentata ca Miley, Miley era cam copil din cauza Hannah Montana si cand si-a dat si ea seama se comporta ca o vagaboanda si fumeaza si face filme cum sa sp.DEOCHEATE

| Dropsyyy a răspuns:

Amandouaa:X Deoarece sunt foarte talentate si au un succes enorm. Sunt frumoase si destepte. Te puphappy Pa!

| Famelia11 a răspuns:

Selena. pentru ca miley deja. s-a schimbat mult si. nah:*

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Selena.De ce? De mer...
*se gandeste ca e demodata*
...isoare big grin.

Mda ma mult de Selena pentru ca ea chiar merge in turnee multe si dace ceva.Imi plus ador melodia Round&Round love struck.

Sper ca te-am ajutat happy

| Sonniiaa a răspuns:

Selena! Pentru ca este mult mai talentata. Plus ca arata mult mai bine happy.

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Niciuna call meu De ce? ptq...pur si simplu nu imi plac :-|

| Kazumy a răspuns:

Niciuna
Dc?
Miley: nu imi place de ea deloc (nu mi-a placut niciodata de ea)
Selena: nu stie sa cante (scuze asta e parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place nici una. Nu am nimic cu ele, dar pur si simplu nu imi plac.