| BlueDreams a întrebat:

Miley, Selena sau Demi? Care canta mai bine?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Demi happy are o voce superba, zau!

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Macar nu pomenesti nimic de ala, cum ii zicea? Aaa dastraight face Iar mi-am adus amintecrying Justin Bieber.

Pe bune frate, alti artisti nu mai stiti?

| Adredemesconf a răspuns:

Selena.
In sfârșit, o întrebare fără Biberonhappy.

| BubuLina999 a răspuns:

Toate 3 ...au voci superbe, si fiecare pe stilul ei

| ConstiintaTa a răspuns:

Intrebarea ne bantuie de multa vreme; si ncii acum nu-s tim exact dar de multe ori a iesit demi; chiar si miley a iesit des! insa si demi. dar mie imi place miley, are vocea ca a mea; accentula la smug

| Buburuzza a răspuns:

Selena! love struck

| aleeee_2127 a răspuns:

Selenabig grin

| Kokolina a răspuns:

Toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poti compara...toate canta un gen asemanator interpretate in stil diferit.De la Miley imi place `When I look at you`, de la Selena `A year without rain` si de la Demi `Wouldn`t change a thing`. Ca orice artist au melodii mai mult sau mai putin reusite, nu stiu ce sa zic.Eu as alege`o pe Selena.