| andrutza1323 a întrebat:

MM. Ce ati alege daca ati fi in locul meu : SA imi sarbatoresc ziua sau o vacanta munte\marebig grin funditaaa:X:; x

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

La mare ar fi frumos sa-ti sarbatoresti ziua. Este foarte cald, iar la ultima verificare(acum 2 zile), apa marii este foarte bunawinking
Apropo sunt din Constanta big grin
La Multi Ani!

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

As alege vacanta la mare love struck

| bianca9422 a răspuns:

Sa imi sarbatoresc ziua
la mare/munte ai timp sa mergi toata viata dar varsta aia nu o so mai implinesti niciodata

p.s. La multi ani!

| shtephie a răspuns:

Evident ca as alege calatoria :X Are mult mai multe avantajewinking

| Lexus28 a răspuns:

Vacanta la munte sau la mare. pentru ca asa impusc doi iepuri dintr-o data. plec si in vacanta si pot sarbatori cat vreau! Eu zic ca e solutia cea mai inteligenta.

| dedebt a răspuns:

Vacantsa la mare. deoarece poti acasa... sau oriunde
Sa dai o gramada de petreceri cu prietenii
Sau sa le faci cinste cu un suc... thinking
Pe cand la mare e mai special. smug
Si la munte ai parte de niste peisaje extraordinare... happy
Parerea mea. :*

| Rapateckh93 a răspuns:

Eu mi-as sarbatori ziua pentru ca raman cu amintire placuta alaturi te prieteni si m-as distra mai mult. happy