| SlowLikeSnow a întrebat:

Moduri de a copia plzz repede mersi:*

ps... bunabig grin

11 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! sunt multe metode, eu nu prea copiez dar am vazut la colegi deci :
daca stati cate 2 in banca poti pune caietul celuilalt in spatele lui si cand vine profesorul se apleaca p spatehee hee.
- iei o foaie alba, curata cu un pix fara pasta si scrii apasat si o sa ramana pe foaie, cel mai bine ar fi sa o pui pe masa si tu sa folosesti jumatate din ceaialalta foaie adica sa nu fie 2, sa creada ca cea alba e rupta din foaia pe care scrii tu.
oricum crezi ca profesori nu stiu ca copiem oh go on?

| Tiffany89 a răspuns:

Poi...Scrieti in telefonbig grin
Dar daca nu e mate mai bine invatawinking
Am primit anul acesta.defapt anul trecutlaughingun unu pentru ca mo prins ca am copiatsadSi nu am stiut o intrebarelaughing

| Tymmi a răspuns:

Fa'ti fituici si baga'le in penar, scrie'ti pe mana, pune'ti caietu' in banca... cele mai folositebig grin

| Dmonik a răspuns:

Dar metode bune de invatat nu vrei?

| FriendsShow a răspuns:

Scrie pe o foaie si puneti-o ori sub fund ori in incaltaminte... spor la copiatwinkingrolling on the floor

| johnyjohny a răspuns:

Iti iei o sticla de cola de 0, 5 si pentru imprimanta cumperi foi lucioase rupi eticheta de pe sticla de cola o scanezi o salvezi in PC. dupa editezi cu lectia care o vrei si unde scrie ce contine cola acolo va fi lectia o scoti la imprimanta si o lipesti pe sticla de cola si ii dai bataie. daca te intreaba ceva ii zici ca ti-a fost sete. noroc devil

| Loriicel a răspuns:

Scrieti si tu pe picior sh daca porti pantaloni de trening ridici si vezii.Eu una cand e ora la care dau test ma schimb mai ales cand am sportul merge.rolling on the floor

| Brunette_2688 a răspuns:

Iti scrii pe o foaie cat ce de lucrare. lectia. si o pui sub foaia de lucrare... si te descurci tulaughing la mine merge.la unele materii laughinglaughinglaughing
blushing

| Cristinee a răspuns:

Eu si cu colega mea de banca obisnuiam sa ne punem fituicile in capacul pastei corectoare ( gen pix ). Poti face poze cu telefonul lectiilor sau iti poti scrie la mesaje, in telefon. De asemenea daca ai lantisoare care se pot deschide si sunt mai lungi, pentru a nu se vedea cand scoti fituica, ti le poti ascunde acolo.

| Dyzzy_4773 a răspuns:

Scrieti rasp pe mana sau pe foii... uitate la vreun coleg...sau direct di carte dragawinking bafta cu copiatulwinkingtongue