| lowraider26 a întrebat:

cine imi da link-uri cu moduri de a copia la un test...big grin

mersi anticipat

10 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Fa-ti copiute sau tine-ti caietul sub banca

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Bună!
Cu toţii copiem mai ales când nu ne'am pregătit pentru o evaluare.Eu de exemplu îmi pun foi in penar dar nu le folosesc întotdeauna şi numai dacă imi permite profesoara.

| RΔϟVAη a răspuns:

Deci imi intreb profesorul din ce ne da testul imi spune si imi fac testul acasa. Sau ii spun ca imi transcriu, am scris urat si copiez pe alta foaie, fac o poza cu telefonul la lectie si maresc imaginea prefacanduma ca ii spun colegului cat e ceasul laughing Astea m-au ajutat sa trec la chimie laughing

| ianaa a răspuns:

Pune foaia sub cea de test
sau
http://www.youtube.com/watch?v=MIIYjaP4_Lk

| Elena1994 a răspuns:

Fa'ti fituici si baga'le in penar, scrie'ti pe mana, pune'ti caietu' in banca... cele mai folositebig grin.Scrieti in telefon
Buna! sunt multe metode, eu nu prea copiez dar am vazut la colegi deci :
daca stati cate 2 in banca poti pune caietul celuilalt in spatele lui si cand vine profesorul se apleaca p spate hee hee.
- iei o foaie alba, curata cu un pix fara pasta si scrii apasat si o sa ramana pe foaie, cel mai bine ar fi sa o pui pe masa si tu sa folosesti jumatate din ceaialalta foaie adica sa nu fie 2, sa creada ca cea alba e rupta din foaia pe care scrii tu.
oricum crezi ca profesori nu stiu ca copiem oh go on?

| lowraider26 explică:

Eu deja fac asta vreau optiuni de la profesionisti ca sa fiu mai buna ca ce faceti voi e putin

| dianaely a răspuns:

Fa bilete scrie ce trbl si incerci sa o pui in buzunar sau sub caet foaie sau in coperta caietului