| Ihave100lei a întrebat:

Mor daca inghit un tantar?

Răspuns Câştigător
| Ciubotele a răspuns:

Nu

8 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Eu am inghitit 3 intr-o noapte si inca sunt in viata... laughing
Deci nu. tongue

| DorelExpertu a răspuns (pentru Nemessys):

Te joci cu focul copile rolling on the floor

| Ihave100lei explică (pentru DorelExpertu):

Nu sunt copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Dar in cel mai rau caz moare țânțarul

| DorelExpertu a răspuns:

Depinde despre ce tantar vorbim.
Eu totusi iti recomand sa bei apa dupa, poate se ineaca si moare el inaintea ta.

| NameInUse a răspuns:

Da, te suge prin interior, creste mai mare decat tine si tu crapi. Iti canta popa la cap dupa.

| RaulAndrei2002 a răspuns:

Um...dap, va trebui sa mergi la doctorii din Olanda sa iti faca operatie. Operatia costa 50.000 $, oricum nu ai alta optiune. Daca vrei sa mai traiesti mergi repede in urmatoarele 48 de ore. Daca nu ai bani, te poti pune sa cersesti pe strazile din Olanda (oamenii de acolo sunt foarte generosi). Odata ce vei fi pe masa de operatii incearca sa te relaxezi. Dac a operatia nu va merge, vei muri. Macar informeaza-ne despre cum a decurs. FUNDA?

| Bibi232017 a răspuns:

Nu. Logic