| xXStonedAngelXxgirl a întrebat:

Mor de plictiseala...Imi da cineva niste idei ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

Eu zic ca poti sa te scalambai prin casa pana transpiri apoi sa te schimbi repede sa-ti suni prietenii si sa iesiti sa faceti niste jogging(e cam tarziu)dar merge,poti sa faci o lista cu ce ati putea face afara,spre exemplu un concurs de indemanare,sari coarda,joaca basket, sau pase, poti face un concurs de dans intre tine si prietenii tai si alti 3 sa fie juriul care sa dea note si cine are cele mai bune note intra in "finala", te poti distra daca iti lasi imaginatia sa zburde pe alocuri. Sper ca ti-am fost de folos :*!

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Citeste o carte
2.Joaca un joc care sa-ti pompeze sangele in vine, ceva cu mult sange big grin
3. Porneste un DnB si alearga de nebuna prin casa
4.Asculta niste muzica mai saltareata happy
5.Iesi pe-afara si distreaza-te.
6.Bancuri!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Date cu curu de pamant tongue
Sau cu capu de pereti laughing
Poate te ajuta

| Lυα a răspuns:

Poti sa iesii afaraa. smug e frumos. puppy dog eyes laughing

. poti sa te uiti la tv, sa vezi un film. sa vorbesti la telefon, sa asculti muzicaa. sa dormi. laughing sa vorbesti pe mess. thinking

eu de obiceii cand ma plictisesc ma uit la tv. happy

sper ca ti-am fost de ajutor. >big grin