| anonim_4396 a întrebat:

Mor de plictiseala si numai am idei dati-mi cateva va rog!

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Idei de ce? rolling eyes

Citeste si tu,deseneaza,compune,uita'te la un documentar sau un film bun, plimbate, sunati prietenele. Hai ca ai ce face...

| cosmy_7533 a răspuns:

Heii Ana! Si eu am acceiasi problema! Eu mai aveam plastelina prin casa! Am facut-o moale si am foacut o tinta in casa si tot arunc cu plastelina in tinta! Daca nu poti in casa. Inceraca afara pe ceva metal sau fier. O sa se lipeasca.
Good Luck!

| oDeiiaa a răspuns:

Apuca-te de origamii

http://www.youtube.com/watch?v=X4L5nDDgEEk

Sper sa-ti placa

| BlackCatGirl a răspuns:

Pai daca te candesti sa iti dam idei de jocuri pe calculator iti recomand jocul asta :
www.ourworld.com
Sau mai sunt multe:
www.panfu.com
www.pandana.com
www.clubpenguin.com
www.imvu.com
Si mai sunt multe jocuri.
Daca nu te refereai la jocuri pe calcator atunci iti dau alte idei daca stai la casa si ai gradina poti sa te urci in copaci sa spionezi vecinii sa te dai cu bicicleta rolele etc. sa scrii sa citesti sa desenezi daca ai piscina nu o sa te mai plictiseti. Gasesti tu ceva;)