| AlexBazzy a întrebat:

Mor de stres si de griji.

Fiecare problema care apare in viata mea, indiferent de minuscula, eu o generalizez.
Sunt anxios mereu, pe orice tema si imi pun 10-50 de intrebari "daca, daca si iarasi daca?" si sunt foarte pesimist, EXTREM de pesimist.
Viata mea e trista.

Nu mai suport! Dorm noaptea cat de cat, ma trezesc si deja simt ca mor de ochi. Nu mai am energie, ma consuma probleme din interior.

Ce ar trebui sa fac?

De exemplu, m-am lovit la rinichi in dulap si acum mi-e frica sa nu fac naiba ceva.
M-a durut primele 5minute si mi-a trecut.

Azi noapte imi era frica sa nu mor ca ma despart de cei dragi. Tot felul de aberatii... cred ca sunt nebun.

Credeti ca ar fi benefica vitamina B6?

Eu simt nevoia de o vacanta, sa stau si sa meditez. Nu mai suport nici scoala si nici persoanele din jurul meu.

Am cautat pe net si chestia asta se numeste anxietate generalizata.

2 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Hey ei zic sa te duci la un psiholog, psihlogul nu este pentru nebunii sa stii el o sa te ajute ff mult kiss*

| draguta12tha a răspuns:

Tot mai multe persoane trec prin asta din experienta iti spun ca mie mi-a trecut deja