| XatomisX a întrebat:

Multi zic ca exista extraterestii, fantome, big foot etc de ce nicioada in poze nu se vad clar daca ar exista ar fi clare pozele nu credeti? eu zic ca nu exista nimicwinking

8 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Nu cred in extraterestrii sau big foot sau in orice alte prostii inventate de oameni, acestea sunt facut doar ca sa ne ocupe noua mintea.
Nu cred nimic in legatura cu aceste lucruri decat daca ar fi sa le vad eu in fata ochilor si nu prin poze.
Si in privinta fantomelor sunt sceptica, poate or exista dar atat timp cat nu crezi in ele nu ar fi vreo problema.
Pa pa!

| bloodyhell a răspuns:

Extraterestrii exista. gandeste-te la faptul ca universul e infinit.

| Xtadelo a răspuns:

Si eu zic la fel.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Extraterestrii,nu stiu daca exista, adica nu stiu ce sa cred, dar fantomele in niciun caz, ce zici tampenii Mihaii24? http://www.google.ro/......http?/url

| Mihaii24 a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Eu cred in asa ceva. thinking

| Mihaii24 a răspuns:

Extraterestrii chiar nu exista! Dar fantomele da. UIta-te si tu la fenomene stranii pe Discovery. :-s

| XatomisX explică (pentru Mihaii24):

laughing)))) aia e o emisiune regizata mai au si zis laughing)))))))))

| RalucaPuca a răspuns:

Eu nu cred în " Dumnezeu". oh go on