| anonim_4396 a întrebat:

Mwa... O Prietena are sanii f mici [ii era rusine sa isi faca cont si sa puna aceasta intrebare, si ii am zis ca o pun eu] vrea sa ii creasca:niste remedii naturiste pentru ea...sau nije exercitii ceva [funda pentru cel mai mijt`oo rasp] :*

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna sanii nu pot creste fortasti. Daca ea nu este mai dezvoltata trebuie sa mai astepte.Sanii trebuie lasati sa creasca normal deoarece fiecare fata creste diferit. Dar totusi poate sa faca exercitii.Indicat este sa alerge sau sa practice alt sport dar alergatul este cel mmai bun si o va ajuta sa isi mentina starea fizica.
P. S:Sa nu poarte burete doarece nu este sanatos.
Sper ca te-am ajutat.

| RoxAnana a răspuns:

Pai lasa ca o sa ii creasca. spune-i sa faca sport si sa nu poarte push up si bureti ca nu rezolva

| Rihanna18 a răspuns:

Eu creau rasp mai concretewinking

| CubiX a răspuns:

Sincer. daca nu e dezvoltata. asta nu se face la comanda.trebuie sa astepte! daca nu singura varianta si sper sa dea roade ii zic sa inceapa viata sexualahee hee