| 0Cris00P a întrebat:

Am o prietena care are sanii mici si cosuri pe fata. A auzit ca daca se dezvirgineaza ii vor disparea cosurile si ii vor mai creste sanii. Problema e ca vrea sa se dezvirgineze singura, de rusine. Ajutati.ma cu niste remedii pentru ea si cosurile ei. Multumesc tuturor anticipat

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna sa ai putina minte si acces la internet

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai "auzit" doar TÂMPENII sad
Dezvirginarea ( începerea vieţii sexuale ) NU are nici o legătură cu vindecarea coşurilor sau cu creşterea sânilor!

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ode-stiti/

http://www.tpu.ro/......ceva-sami/

| darriya a răspuns:

Cosurile nu sunt de la faptul ca e ea virgina si nici un caz nu vor disparea dezvirginanduse singura sau cu "ajutorul" prietenului ar trebui sa te duci la un dermatolog daca nu reusesti sa scapi de cosuri..eu incerc masti cu banana si iaurt, ori ceai de musetel pentru a scapa de cosuri si da randament

| chilledzebra a răspuns:

E o prostie faza cu "faci pe inorogul"! Ti-a innebunit prietena? Fetita mea, cauta pe google sfaturi si remedii pentru cosuri. Sau poti merge la o farmacie si poti intreba ce alifii sunt bune pentru problema ta. In niciun caz nu te rezumi la asa ceva. Iar treaba cu bustul mic, nu te-ai gandit ca poate asa e dat sa mostenesti. Iti dai seama ca daca mama, bunicele sau mai stiu eu ce matusa cu care semeni are pieptul mic, tu nu vei putea avea cine stie ce marime mare la sutien. E adevarat, hormonii aia dupa ce si-au facut treaba se regleaza, dar sa fiu al naibii ca nu te va ajuta sa iti transformi pieptul decat cu o marime mai mare. In rest nimic. Iartu, draga mea, fi o prietena buna si dai doua peste cap cand o auzi indrugand astfel de prostii. Sper totusi sa iti rezolvi poblema, dar pe cale medicamentoasa scumpo!