| girl.interrupted a întrebat:

N-am foite la indemana. Cu ce le pot inlocui?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu un prezervativ.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hartie normala sau scoti tutunul dintr'o tigara normala si pui acolo happy

| MisterKat a răspuns:

Inlocuieste-le cu niste inteligenta!winking Cunoscatorii stiuwinking

| Skadred a răspuns:

Hartie de scris. nu de xeroxwinking Aia de scris e mult mai subtire si arde mai binewinking

| stancium1 a răspuns:

Mă în pachetele de Kent Lung, Winchester, sau orice alt pachet care are in interior foitele alea ori aurii ori argintii. Iei foita o uzi pe toata suprafata si incerci sa separi staniolul ala de foaite(la inceput e putin migalos). Dupa ce ai separat foaie se v.a usca repede si va fi gata de actiune b-)
pace

| girl.interrupted explică:

Foite de rulat tigari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iese la fel in tzigare normala ...mai bine fugi la o benzinarie si ia`ti foitze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foi Din Biblie...Sunt cele mai bune!big grin

| Silivas_Andrew_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta mi o placut =]]]

| MariaCorinaaaa a răspuns (pentru Silivas_Andrew_2001):

Nu râde că așa am făcut și eu aseară cu o tovarășă. Chiar merge! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu foi de ceapa

| Danielgrad a răspuns:

Bani de monopoly, foaie de copt sau foaia din cutiile de papuci

| Swaron_Katy_1998 a răspuns (pentru Danielgrad):

Merge cu foaia de copt?

| Sygei a răspuns (pentru Danielgrad):

Foaie de copt nu se lipește, cum pot face?