| mOnAsX a întrebat:

N-am prea facut eu abdomene dar aseara m-am pus sa fac 100 am facut. cu mici pauze si astazi ma doare burta cand ma aplec?

Răspuns Câştigător
| mirunikaiubirica a răspuns:

Pai este febra musculara...ia-o mai usor!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai exagerat cu ele, trebuia să mărești numărul acestora treptat.
Bea multe lichide, și masează ușor abdomenul, ca să intensifici circulația sângelui.
Baftă!

| 愛日本 a răspuns:

Ferbra musculara... sigur!

| WholeWorld a răspuns:

Am auzit ca cel mai bine se contureaza muschi cand ai febra musculara acu trebuie sa tragi cel mai tarehappy

| SweetCelebrity a răspuns:

Bună.Și eu am încercat, ai făcut febră musculară. Încearcă să faci doar 15 în prima zi.Te salut!
O zi bună!

| karrinna a răspuns:

Mai bine ia-o mai usor.Azi 15, mâine 20 si tot asa.