| Dănuțell a întrebat:

´na ziua,TPU! As vrea sa va adresez o intrebare care unora o sa li se para stupida,si sa va spun:Cand eram eu mic era canalul Jetix, pe care erau niste desene cu niste jucari care mergeau pe un skateboard adevarat,(stiu ca erau cam cele mai retardate desene,dar mie imi placeau ♥), daca stiti, va rog sa imi spuneti cum se chemau.Ms anticipat!big grin

1 răspuns:
| Sonny_Sonia_1974 a răspuns:

Scuze dar nu imi aduc aminte de niciun desen cu jucarii pe skate, dar daca imi amintesc iti spun.