| marina11 a întrebat:

NEata! :* ...am inceput ziua atat de bine.:X
Stiti povestea de ieri ...nu? Azi sa dau continuarea laughing
A mers o fata si l-a intrebat pe Madalin daca are ceva cu Andra si el a zis ca nu. Doar ca eu nu am vazut asta. ci doar mi s`a spus. Andra mi-a zis altcevahee hee. si mi-am dat seama ca e mincinoasaaaaaa
Si voi ce ziceti ...sa ma indepartez de ea? sad
PS:nu e prima data cand ma minte. da de data asta a fost ceva serios

3 răspunsuri:
| 3TeoDora3 a răspuns:

Eu stiu povestealaughing eu ti-am raspuns...deci poti sa-i zici asa andrei. daca erai o prietena adevarata nu ma minteai! de ce zici o alta poveste? pe cine sa cred? siii dupa asta se va intoarce tot la tine sa-si ceara scuze...toate se intorclaughing. sper sa te ajute bafta scumpo:*!

| marina11 explică (pentru 3TeoDora3):

Ma bucur ca ai raspuns :* ...Si mersi :* pentru sfaturi

| 3TeoDora3 a răspuns (pentru marina11):

Sigur oricand. daca vrei sa mai vorbim si in particular po-ti sa-mi lasi id. daca vrei:*