| codrut97 a întrebat:

Neata! Cum pot sa descarc videoclipuri de pe youtube? Va roooog ajutati-ma. puppy dog eyes. funditaAAA big grin!

Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Salut. http://flashvideodownloader.org/fvd-suite/ intra aici, apasa pe download :) ulterior il scoti pe PC-ul tau, scrii sus link-ul de la videoclip, apesi pe "coverteaza", selecteaza dom. AVI sau prin ce ti se deschid tie videoclipurile in pc. si astfel, poti scoate in general muzica mp3 sau altceva din youtube;) bafta.

3 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

Cauta pe google : youtube downloader si descarca-l...Bafta big grin