| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Neata! Dupa parerea voastra sau din proprie experienta, un baiat abordeaza mai usor o fata daca e singura sau daca e insotita ( cam intotdeauna ) de o prietena ( mai mica decat ea ). Multumesc!

13 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Depinde de felul baiatului, tine cont si de principiile lui.Ar prefera mai degraba atunci cand e fata singura dar daca e foarte hotarat si pus pe treaba, fata poate fi si insotita, nu ar mai conta.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E mai usor si cand insotitoarea ei se cunoaste cu baiatul plin de intentii.

| gigiro a răspuns:

Cand esti singura, desi, daca dragostea nu i-ar da pace, ar face-o in orice imprejurare. Daca ar avea eperienta la modul cum poti sa abordezi o persoana cand e insotita, ar face-o oricum. Eu te sfatuiesc sa ai tu initiativa si trimite-o pe cea mica sa-ti cumpere un suc.

| asdgfhresry a răspuns:

Pai singura. Dar poti sa vii cu 2 prietene cu tine ca sa nu fii singura, iar dupa 5 minute asa, vorbiti voi dinainte[tu cu prietenele tale], ca ele sa plece la o plimbare aman2, ca tu sa ramai cu tipul.

| deea_1980 a răspuns:

Singura, cand esti cu altcineva poate va crede ca tu il respingi si se face de ras.

| KidoSmart a răspuns:

Eu cred ca atunci cand e singura pentru ca se simte in largul lui pup:*

| aLyNuSh a răspuns:

Cand e singura, are mai mult curaj.Cand e cu o prietena se simte putin stanjenit.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° explică:

De fapt, nu e chiar baiathee hee. are in jur de 22 de ani. E aceeasi situatie nu?

| Mystique a răspuns:

Buna! Cand esti singura pentru ca atunci are mai mult curaj sa te abordeze, cand esti insotita ii este teama atat de un refuz, cat si de faptul ca persoana care te insoteste ar putea sa rada de el, de fapt impreuna si asta ar fi un scenariu horror pentru baieti happy Din proprie experienta iti spun asta, cand sunt cu pritenele ma abordeaza tipi carora oricum nu le pasa daca se fac de ras si cu un tupeu cara lasa de dorit, pfff... dar presupun ca nu genul asta il preferi, asa ca incearca sa mai iesi si singura, nu trebuie sa iesi doar cu o prietena mereu ca doar nu sunteti siameze, nu?:p si ai sa vezi ca ofertele din partea baietilor buni nu or sa inceteze sa aparawinking

| dragosvalcea a răspuns:

E clar ca atunci cand e singura... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tot cam aceeasi situatie, pentru ca gandeste-te ca si tie ti-ar fi mai usor sa mergi la un baiat care nu e cu prietenul sau(desi e mai mic), nu?

| n0name_3512 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa fie cineva cu tine in timpul intalnirii, poti sa o iei si pe ea. Dar el probabil se va simti intimidat si nu va putea reactiona la fel ca si atunci cand esti doar tu cu el.

| deea17 a răspuns:

Eu cred ca daca e singura happy, dar depinde de baiat