| JonD a întrebat:

Neata pretenasi! Cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata etc...Deci care vrea sa ma ajute cu niste sfaturi despre cum as putea intra in gasca ei? Sfaturi cat mai bune, si nu mai ziceti tampenii gen, sa ma duc sa ii zic "buna! ce faci?"

Multumesc!

1 răspuns:
| dulcikaaa a răspuns:

Pai mai intai intra in vorba cu ea apoi incet- incet daca esti un tip sociabil totul va merge de la sine mai ales daca si ei ii place de tine.Sau incearca prin prieteni comuni sau lipestete de un baiat din gasca ei cu care aveti o pasiune in comun.Sau pur si simplu spune-i sa te prezinte prietenilor ei sau iesiti mai des impreuna. Sper ca la tine va merge.SUCCES!