| JonD a întrebat:

Neata pretenasi! Cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata etc...Deci care vrea sa ma ajute cu niste sfaturi despre cum as putea intra in gasca ei? Multumesc!happy

1 răspuns:
| puisor98 a răspuns:

Mai bine fi u insuti, daca te va place, o sa te palca pentru ce esti u, nu pentru cum sau ce vrei sa pari, comportate normal, asa vei vedea daca va potriviti happy poti incepe de ex prin ai acorda mai multa importanta,, mai incearca sa vb cu ea si vezi daca iti raspunde cu aceleasi sentimente