| euRu a întrebat:

Neata! sau Bunaseara! dupa caz.
Am si eu o intrebare destul de grea :

Daca pun un soft gratis pe net (soft facut de mine) ar fi lumea dispusa sa doneze bani pentru munca mea? (softu il iei gratis donezi daca vrei)?

ps : softu nu e doar pentru romani ca atunci stiam raspunsulhee hee

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Salutare. Totul depinde de cat de util este softul publicului mare: de ex, cei care fac apps pentru android sau Iphone au mari sanse de reusita sa faca bani din donatii pentru ca se adreseaza unei mase mari de utilizatori. Daca aplicatia mai e si desteapta, cu atat mai bine.