| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Neata TPU. Am nevoie de ajutor urgent. Am o factura de telefon de 24.06 euro si sunt pe Cosmote ( incercand aseara sa le fac un bine la niste prieteni am uitat ca eu nu mai am minute si am vorbit ca o proasta ). Acum am aflat ce prostie mare am facut si toata tremur. Problema e ca eu am mai avut o factua de 30 de euro in iarna. Va rog cum sa reactionez sa nu afle parintii? crying Si cam cat ar costa 24.06 euro de platit la Cosmote?
funda! crying. Scuzati categoria! straight face

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai inseamna 107 lei si daca nu ai nici un venit anunta-ti parintii. Verisoara mea a avut facturi mult mult mai mari de atat pe care le-a ascuns ca fraiera... nu vrei sa stii urmarile

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si daca nu zici parintilor, cum crezi ca vei putea plati? factura se ridica in jur de 120 de roni pentru ca iti baga si tv-aul, sa plateasca ai tai parinti, si le promiti alocatia ta, iar asta sa iti fie invatare de minte ca bunavointa uneori ...se plateste!
O zi frumoasa sa ai!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai minute nu vorbi. Ai vorbit paltesti. Nu e chiar un capat de lume 100 RON

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Mda sau poti sa le zici ca o prietena de-a ta o are pe mama ei bolnava in orasul X si ia-i dat sa vorbeasca.....si tu ai uitat ca ai minute![chestii din astea de fete]laughing