| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! Credeti ca merita o relatia la distanta? Cunosc o fata de departe(eu sunt din tr si ea din gl), amandoi stim ca ne placem dar ne temem de "obstacole"...merita?big grin

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Niciodata n-o sa mearga o relatie la distanta, pentru ca dupa ce o cunosti o sa vrei sa te apropii si mai mult de ea, iar distanta nu te va lasa

| HelpBoy a răspuns:

Relatiile de la distanta nu merg mai devreme sau mai tarziu se termina.

| yo4ever a răspuns:

Eu zic ca merita pentru ca si eu am o relatie la distanta.si chiar merge adica ne inteleg f bine. dar oricum ne vedem.