| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Vorbesc pe internet de aproximativ o luna cu o fata din Bostwana.
Amandoi ne placem unul pe altul, dar nu stiu ce sa zic.
Eu i-am propus sa vina in Romania si a zis ca o sa incerce.
Credeti ca merita aceasta relatie?
Ofer funda

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Stii care e moneda tarii Botswana?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita aceasta relatie, fiindca nu este una reala si nici posibila. Romania nu are relatii de prietenie si nici economice cu botswana deci sanse sa vina la ceva aici, nu are. apoi nu stie lb romana si dupa cum spui pe alte topice, nu are nici prea mulat scoala, deci la ce ai aduce aici una fara educatie si fara calificari?
De venit in Romania poate veni doar daca tu te duci in Botswana si o iei de navasta, declarand ca o intretii cu bani, casa, masa si tot ce are nevoie, ca nevasta, sa triasca in casa ta.

Chiar nu ai gasit tu o romancuta isteata sifrumoasa, cu care sa iesi si sa te distrezi?

| LordCristobal a răspuns:

Daca iti place de ea si aveti chimie eu zic ca merita.

| Cosmin3412 a răspuns:

Depinde cat de matur esti tu.
Ai grija înainte de toate sa fie fata. Si încă ceva, nu trimite bani.
Fai o vizită sa vezi ca e cea reală, să vezi cum te înțelegi cu ea. Eu nu prea mai cred in chestia cu internetul, mai ales din țările astea îndepărtate.
Dacă îți cere bani pentru orice, ai grija, nu trimite.

| MihaiIonut12364 a răspuns:

Eu propun sa-i trimiti 100 de **** prin PayPal.