| anonim_4396 a întrebat:

Nepotul meu este in clasa a 7-a si nu stie daca sa se duca la scoala sau nu.
Dau funda pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

In perioada 8-14 aprilie vacanta de primavara.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în vacanță până după Paști.
Pa, pa.

| vali1985 a răspuns:

Multumesc tuturor!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Din data de 8 aprilie până în 14 aprilie este vacanța de primăvară.

| Crucified a răspuns:

laughing
Saptamana asta e vacanta. Toata saptamana asta. Pe 15 aprilie incepe din nou scoalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Din 8-14 aprilie are vacanţă.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| ByaBibiutza a răspuns:

De ce sa nu se duca la scoala? La scoala invata multe lucruri interesante, care il ajuta mult in viata! Trebuie sa se duca la scoala daca vrea sa ajunga cineva, sa aiba un servici cand creste!

| vali1985 a răspuns (pentru ByaBibiutza):

Pai s-a spus ca este vacanta la stiri si nu stie daca sa se duca sau nu.

| OxyAndrei a răspuns:

Daca te referi sa mearga la scoala sau nu eu zic ca este bine sa mearga, fara carte nu faci nimic...dar daca te referi sa mearga azi nu, saptamana aceasta este vacanta.O zi buna!

| AlinaMaria1999 a răspuns:

Este vacanta de azi pana in 14 aprilie.