| ktyi a întrebat:

Buna happy Stie cineva pana la urma cand incepe scoala laughing? Unii zic ca sambata ar trebui sa se duca clasa I, aVa si aIXa. Altii zic ca luni. Eu nu mai inteleg nimic laughing

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe 17 începe anul școlar.
Vezi pe www.edu.ro
Pa, pa.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu te mai uita la Tv si mergi in 17!

| Filip_Geny_1983 a răspuns:

Pe 17 septembrie clasele 1-8 merg la scoala depinde in ce clasa esti sau ce scoala. chiar si la TV a dat

| ktyi explică (pentru Filip_Geny_1983):

Sunt la liceu, clasa aIXa.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ktyi):

Si eu a IX a. la noi la scoala s-a hotarat ca pe 15 e festivitatea.[deschiderea anului chatterbox lalala] iar pe 17 deja incepem orele.pe net zice ca fiecare scoala hotaraste cand are loc festivitatea.

| GabrielleGby a răspuns:

Sa sti ca sunt minciuni nu are cum noi incepem scoala normal pe 17 luni big grin