| abyss12 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep... Deci prietena cea mai buna a mea mi-a dat o palma pentru ca i-am turnat popcorn in cap, iar eu i-am dat un pumn in cap si a dat cu capul de perete. Ea trebuie sa-si ceara scuze sau eu...

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tu, pentru că i-ai turnat popcorn în cap şi după ai dat-o şi cu capul de perete.

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

I.ai turnat popcorn in caplaughing) bvo devil)) pai.cam amandoua sunteti de vina. dar ea trebuie sa-si ceara scuzze. ptu. ca la tine a fost autoaparare.laughing)

| Rioko a răspuns:

Pai ar trebui sa iti ceri scuze tu... (i-ai facut mai multe decat ti-a facut ea tie) eu cred ca ar fi frumos sa admiteti am2 ca ati gresit.Pana la urma sunteti prietene bune una dintre voi trebuie sa incerce ceva repede, pana nu va indepartati una de cealalta. Nu spun ca e numai vina ta, dar daca tii la cineva trebuie sa faci si sacrificii. Xcum succes!

| TąNyą a răspuns:

Lol. Amandouă laughing, dar ce v-a apucat? Bătaieeee!

Cereţi-vă amândouă scuze...

p. S - gg ( good game ) pentru pumn!
Jokin' but true.
Dar totuşi nu trebuia să reacţionezi aşa. Tu ai început şi ai meritat-o. Cum ar fi să fiu şi eu best friend a ta şi să-ţi torn pop-corn în cap şi să-ţi mai dau şi un pumn?

FantaSZy.

| missis16 a răspuns:

Tu... pentru ca u ai inceput si ai facut mai multelaughingwinking...
orice ar fi facut prietena ta cea mai buna, nu ar fi trebuit sa ii torni popcorn in cap... iar palma primita a fost un gest de aparare si tu nu trebuia sa continui. daca se intampla ceva mai rau si ii spargeai capul sau orice altceva? ar trebui sa ii ceri scuze si sai daruiesti un mic cadou poate te va ierta happy
(eu nu te-as ierta... pentru ca asa mi-ai fi demonstrat ca nu imi esti cu adevarat prietena straight face)
pup:*

| abyss12 explică:

Eu baiat, ea fata...

| mikysweet96 a răspuns:

Amndoua...