| ChristineW a întrebat:

Niste filme care vau marcat sau pur si simplu vau placut? Nu imi veniti cu Twilight sau parodii.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cand eram mica m-au marcat Constantine si Apocalipsa.Nu am dormit 1 saptamana dupa ultimul.
Apoi ce m-au uimit Leon si The curios case of Benjamin Button

| pufulete17 a răspuns:

Awakenings e cel mai "marcant" film pe care l`am vazut si pur si simplu mi-a placut:*

| Bibiancabibi a răspuns:

The Notebook!

| MoRtY a răspuns:

La mine au fost urmatoarele

The Fountain- pentru ideea asupra vietii si mortii, asupra nenuririi.

The Libertine- pentru perspectiva asupra vietii. Personajul spune la un moment dat, el fiind scriitor de piese de teatru, ca viata reala nu are nici un sens, fie ca faci un lucru sau celalalt nu conteaza, nu are nici o semnificatie, pentru el.

Iar daca ar fi sa imi fac un top horror :
1. The Exorcism of Emily Rose
2. Halloween (2007)
3. Darkness Falls (2003)
4. The Grudge
5. The Texas Chainsaw Massacre
6. Silent Hill

Dar cel mai criminal mi s-a parut scary movie(TOT). nu cred ca este un film care sa il intreacalove struck
hmm.asta depinde de ce iti place tiehappy
pa-pa>big grin

| Mélancolie a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story. happy

| Shine a răspuns:

Sunt foarte multe filme care mi-au placut...Acum imi vin in minte doar astea: Remember me, Burlesque, Love and other drugs, The Last Song, Eat Pray Love, Up in the air.
Merita sa le vezi pe toate!love struck

| mallina a răspuns:

Titanic :X
E prea perfect! blushing
E vb de dragostea aia puternicabatting eyelashes!
Tie ce film ti-a placut multbatting eyelashes?