| Melaa a întrebat:

Ce statusuri cu si despre dezamagire stisi?big grin pentru cele mai multe dau >funditaaaabig grin

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Nu ma supar ca vorbesti asa mult,atat timp cat nu te superi ca nu te ascult.

Nu Mai Pot de Tine ca estiDulce Rau de Tot[ ] Dak Imi Dai un Pupic nu`Mi mai Trb Nik`[ ]

Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.

º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X "

Oi fi eu fatã bunã,dar nici chiar asa Sã te las sa il iei tu din viatsa mea!oh go on

Acum zambesc` .Cineva mi-a spus candva` `.Ca toate dorintele se implinesc` .

Ti-ai cautat jumatatea printre multe.Majoritatea erau copile care se credeau ''adulte''.Tu vrei pe cineva jumate copil, jumate adult.Eu sunt jumate mai putin, dar jumate mai mult !

O fata buna Poate sa devina repede rea Asa ca date-n colo Si nu te mai baga in viata mea !

Sa nu-ti treaca prin gand ca ma poti avea la degetu` mic . Sa moara mata stiu prea bine sa profit

N`o sa-mi dau seama cu adevarat .O persoana draga ptr mne ce a insemnat thinking Deact dupa ce o pierd ! sad Ea a plecat ! sad M.a lasat sa ma gandesc la ce am aruncat ! Am dat cu piciorul atunci cand ea ma rugat ! Acum e prea tarziu sa repar ce.am stricat sadsad

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva pentru ca n`au o viata . stau s`o comenteze pe`a mea . !

Ridica fruntea sus,stergeti lacrima stiu ca te doare . Orice s'ar intampla trebuie sa fi tare !"

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda.pey normal ca a ta e praf!

Ìntr'o lume mare cu prea putine usi deschise sunt ìncã o pushtoaicã ce trãieshte printre vise!

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume "

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin.Atunci cand te astepti mai putin!:X

♥. Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :*

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

*are impresia ca eu stau sa il astept.dar defapt eu ma indepartez incet.se uita atent.ma priveste cu regret,asupra mea numai are nici un efect

Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost!Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

E Timpu` Sa Privesti Mai Pozitiv Un Pik Ca Poti Sa Vezi Tot Ce Vad Eu Si Sa Nu Intelegi Nimic.

Niciodata n-am sa fiu eu cea care se-ntoarce.Intotdeauna o sa spun prima "Lasama-n pace!""

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut.Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] [ ]

♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesccc.c din n0u`.
asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare

Ha ?Eu am fite?Nu . Ti se pare tie ! Ti-a intrat prostia in cap !

Puiucc´# t0t ;* c' Vezi åi åvut .Då ´ ai lasat ! .#"

♥Nu O Lasa ca Tzine la Tn!|Te Iubeshte!|.Shi Tot ce Face, Face Pt Tn!♥

♥ºNu ma Schimb pT nimeni,E muLt prea grEu.Nu renuntz La nimic.IubeSc cE e aL meu!º♥º

cand BuZeLe Mi Le AtInGi InImA`tSi ViBrEaZa ! AsTa`I jOcU` mEu! Ce ZiCi?! Te TeNtEaZa?"

ღ ♪ daca n`ar fi ea nimic nu ar fi nimic n`ar avea rost fara ea nu poti trai Pentru ca `EA` e fata ta Pentru ca niciuna nu este ca `EA`ღ

Chiar daca cerul va cadea intr-o zi,Tot langa mine stiu ca tu vei fii ••

""[?] Nu Voi Dispera Imi Place Viata Mea Orice S`ar Intampla Nu O Voi Schimba~!

Nu as fii` crezut vreOdata in viatsa meaa Sa ajung sa pierd sh eu iubireea` ta ! T0t ce ne-a legat acum s`a ruinat! Nu PoT sa cred ca uitarii` m`ai dat

DaK mA vEzi.sA nU ma pRivEsti daK mA prIvEsti sA nu mA atIngI daK mA aTingI sA nu ma sArutI iaR daK tOtusI mA saRutI sa nU tE opRestI[ ][ ][ ]""

)•°•°X Vezi`. p0ate`ca nu am stiL`dar`iti jur`ca te iubesc`cu sufLet`de c0piL`!""l !__```"" [xx];•°๖ۣۜ♥» ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu «๖ۣۜ♥

ღE timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior .

ღn`o sa renuntz nici macar o fractziune de secunda fiindca totdeauna pierzi daca renuntzi la lupta . :X

ღHai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`!

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

Imi Placee ` ● Sa Fac ` t0t ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am d0rit` ` ♡`. →` [ Te` iubescc` :-x` ]

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa m0r` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai ejti` `

Aude ce vrea,intelege numai ce-i convine.Oftica-te ca nu o doare de tine !

Cine ma-nveseleste,cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele?Bineinteles ca tu.Ma-ntrebi daca-am innebunit,bineinteles ca nu love struck

Ce am vrut, ce am avut Sau ce n-am avut Cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

E un vis kre se tot repeta!Shi doar in visul meu gasesk lumea perfecta!"

Poate nu pui pret p zambetull ce ti`l ofeer in fiecaree zii.dar atunci kand nu iti voi zambii .fii sigur ca iti va lipsii ! ;x

Funda ? batting eyelashes

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Tista cand vad in jurum leu invidiosi si oameni rai dar eu sunt mai buna ca ei :X. chair daca toti mati dezamagit am o prietena care e langa mine la bine si la rau :X

| bubuheartsthill a răspuns:

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "

" Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

" Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape "

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea "
(1 Aprilie 2010 09:41 ) yanna a răspuns:
Http://www.citateistete.ro/2009/01/01/citate-de-motivare/

Www.statusuri.ro/

www.statusuri.net/

www.statusuri-mess.com/

www.statusuri-cool.com/

www.statusuri.ws/

www.statusuri.de-calitate.ro/

www.statusuri.org/

www.statusuri-noi.info/

www.statusuri.eu/

www.citate-celebre.com/

www.citateistete.ro/

www.citatepedia.ro/

www.maxime.go.ro/

www.supermaxime.com/

http://www.f-jokes.com/ro/citate+despre+tradare