| loverock a întrebat:

Niste sfaturi, va rog! Imi place de un baiat care e cu un an mai mare decat mine...ma stie doar din vedere. Ce sa fac ca sa ma remarce dar sa nu isi dea seama ca l-as place? help me! dau funda! Urgent! Multumesc

Răspuns Câştigător
| different a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el sau cu un prieten/a din grupul lui care apoi sa te bage si pe tine. Discuta cu el cere`i nr id, iesit afara cu gasca apoi spune`i incet incet ce simti pentru el.happy

1 răspuns: