| Bubble13 a întrebat:

Am o nelamurire. Cum imi pot da seama daca un baiat ma place(mie imi place f mult de el) avand in vedere ca nu pot vorbi cu el decat pe mess avand in vedere ca momentan este plecat din oras, insa va veni peste vreo 2 saptamani. Mentionez ca in trecut lui ii placea f mult de mine insa nu ne-am mai vazut de cateva luni. El este un baiat putin timid. Imi puteti da cateva sfaturi. Va multumesc. Ofer funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| selenuca_4564 a răspuns:

Pai daca el simite ceva pentru tine inseamna ca te iubeste. intreba-l ce site pentru tine si asteapta ca el sa-ti spuna ce te place. mentionez ca daca e plecat din oras si nu va mai veni nu pre va merge relatia voastra pentru ca sti bine ca relatile la distanta nu merg. inca un sfat. intreba-l daca s-a nascut sa iubeasca si pe cine. daca va spune ca e nascut sa iubeasca pentru tine relatia voastra va fi ok. asta l-am intrebat si eu pe iubitul meu cu care sunt de 2 ani si relatia noastra merge perfect! funda?