| Tudor7654 a întrebat:

Niste solutii ca sa nu se mai puna musculitele pe mine cand sunt cu tricou alb? Va rog, ca e foarte enervant ca mi se manjeste tricoul cand vreau sa le dau jos

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba locul. Unde gasesti tu atatea musculite?

| Tudor7654 explică (pentru darrio2007):

In tot orasul

| darrio2007 a răspuns (pentru Tudor7654):

Care oras? La mine inca nu sunt.

| Tudor7654 explică (pentru darrio2007):

Nu mai sunt si alte solutii in afara sa schimb locul?

| darrio2007 a răspuns (pentru Tudor7654):

Da, imbraca un tricou inchis la culoare.

| Tudor7654 explică (pentru darrio2007):

Si tricouri deschise nu mai, gata? Daca vreau sa nu mai vina musculite

| Violleta2022 a răspuns:

Nu tricoul atrage musculitele ci mirosul corpului tau, sau mirosuld e transpiratie imbibat in tricoul ala!
Fa dus cu apa calda si sapun inainte sa iesi afara si sa imbraci tricoul, care este musai sa fie proaspat spalat si curat.

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Pai da si anul trecut de exemplu tot asa ca si acum faceam dus si nu se puneau musculitele pe haine.Deci?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tudor7654):

Probabil ca ti-ai schimbat dieta si corpul tau miroase diferit acum.
Spala-te mai des sau fa dus chiar inainte sa iesi din casa. Nu uita sa imbraci numai haine proaspat spalate si curate, pe pielea foarte curata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musca trage la rahat

| Loft a răspuns:

Probabil ca esti un dulce. Mustele intotdeauna trag la MIERE.